A4Tech G3-200N obojstranná bezdrôtová myš RF V-Track 1000 DPI
Kód: PERA4TMYS0394Podrobný popis
A4Tech G3-200N obojstranná bezdrôtová myš RF V-Track 1000 DPI| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB Typ-A |
| Prijímač v cene | Áno |
| Hmotnosť | 65 g |
| Hĺbka | 107 mm |
| Výška | 38 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Formát | Všestranný |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Technológia detekcie pohybu | V-Track |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Rozlíšenie pohybu | 1000 DPI |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Typ závitu | Koleso |
| Odporúčané použitie | PC/Laptop |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711421902076 |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Hmotnosť: | 65 g |
| Hĺbka: | 107 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Formát: | Všestranný |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Technológia detekcie pohybu: | V-Track |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Rozlíšenie pohybu: | 1000 DPI |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Odporúčané použitie: | PC/Laptop |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
