A4Tech V8M myš Hranie Pravoruké USB Typ-A Optický 3200 DPI
Kód: PERA4TMYS0378Podrobný popis
A4Tech V8M myš Hranie Pravoruké USB Typ-A Optický 3200 DPI| Hĺbka | 82 mm |
| Výška | 42 mm |
| Šírka | 123 mm |
| Hmotnosť | 140 g |
| Formát | Pravoruké |
| Farba | Čierna |
| Výška balenia | 70 mm |
| Šírka balenia | 220 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| Účel | Hranie |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Odporúčané použitie | PC/Laptop |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Počet tlačidiel | 8 |
| Typ závitu | Koleso |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Rozlíšenie pohybu | 3200 DPI |
| Vstavaná pamäť | Áno |
| Upozornenia | The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711421902984 |
| Hĺbka: | 82 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Šírka: | 123 mm |
| Hmotnosť: | 140 g |
| Formát: | Pravoruké |
| Farba: | Čierna |
| Výška balenia: | 70 mm |
| Šírka balenia: | 220 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| Účel: | Hranie |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Odporúčané použitie: | PC/Laptop |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Počet tlačidiel: | 8 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Rozlíšenie pohybu: | 3200 DPI |
| Vstavaná pamäť: | Áno |
| Upozornenia: | The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
