ASUS MD100 myš Všestranný RF Wireless + Bluetooth Optický 1600 DPI
Kód: PERASUMYS0074Podrobný popis
ASUS MD100 myš Všestranný RF Wireless + Bluetooth Optický 1600 DPI| Výška receiveru | 4,5 mm |
| Hmotnosť | 56 g |
| Hĺbka | 107 mm |
| Šírka receiveru | 1,89 cm |
| Hmotnosť prijímača | 1,6 g |
| Výška | 27,8 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Hĺbka receiveru | 1,2 cm |
| Typ batérie | AA |
| Životnosť batérie | 12 mesiace |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Farba | Modrá |
| Formát | Všestranný |
| Množstvo | 1 |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Práca na akomkoľvek povrchu | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Typ závitu | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu | 1600 DPI |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Počet režimov citlivosti snímania | 3 |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Účel | Kancelária |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení) | 10 |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711081303831 |
| Výška receiveru: | 4,5 mm |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Hĺbka: | 107 mm |
| Šírka receiveru: | 1,89 cm |
| Hmotnosť prijímača: | 1,6 g |
| Výška: | 27,8 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Hĺbka receiveru: | 1,2 cm |
| Typ batérie: | AA |
| Životnosť batérie: | 12 mesiace |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Farba: | Modrá |
| Formát: | Všestranný |
| Množstvo: | 1 |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Práca na akomkoľvek povrchu: | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Počet režimov citlivosti snímania: | 3 |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless + Bluetooth |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Účel: | Kancelária |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení): | 10 |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
