Bezdrôtová myš Lenovo 530 v platinovo šedej farbe
Kód: PERLEVMYS0175Podrobný popis
Bezdrôtová myš Lenovo 530 v platinovo šedej farbe| Prijímač v cene | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB Typ-A |
| Výška | 37 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Hmotnosť | 65 g |
| Hĺbka | 106 mm |
| Životnosť batérie | 12 mesiace |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | AA |
| Formát | Všestranný |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Farba | Šedá |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Šírka balenia | 120 mm |
| Množstvo | 1 |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 125 g |
| Výška balenia | 33 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Typ závitu | Koleso |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení) | 8000000 |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Nie |
| Rozlíšenie pohybu | 1200 DPI |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Upozornenia | Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 195892023722 |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
| Výška: | 37 mm |
| Šírka: | 63 mm |
| Hmotnosť: | 65 g |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Životnosť batérie: | 12 mesiace |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | AA |
| Formát: | Všestranný |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Šírka balenia: | 120 mm |
| Množstvo: | 1 |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 125 g |
| Výška balenia: | 33 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Typ závitu: | Koleso |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení): | 8000000 |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Nie |
| Rozlíšenie pohybu: | 1200 DPI |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Upozornenia: | Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
