Esperanza EGM303 desna miška USB Type-C Optična 2400 DPI
Kód: GAMESPMYS0003Podrobný popis
Esperanza EGM303 desna miška USB Type-C Optična 2400 DPI| Hĺbka | 120 mm |
| Hmotnosť | 85 g |
| Výška | 40 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Formát | Pravoruké |
| Farba | Čierna |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Osvetlenie | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Typ balenia | Box |
| Dĺžka kábla | 1,2 m |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000, Mac OS 10.6.2, Windows 98, Windows 8, Windows 10, Windows NT, Windows ME |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Počet tlačidiel | 7 |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-C |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Účel | Hranie |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Typ závitu | Lopta |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Rozlíšenie pohybu | 2400 DPI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5901299945469 |
| Hĺbka: | 120 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Výška: | 40 mm |
| Šírka: | 65 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Formát: | Pravoruké |
| Farba: | Čierna |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Osvetlenie: | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Typ balenia: | Box |
| Dĺžka kábla: | 1,2 m |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000, Mac OS 10.6.2, Windows 98, Windows 8, Windows 10, Windows NT, Windows ME |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Počet tlačidiel: | 7 |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-C |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Účel: | Hranie |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Typ závitu: | Lopta |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Rozlíšenie pohybu: | 2400 DPI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
