Esperanza MX205 Fighter myš Hranie Pravoruké USB Typ-A Optický 2400 DPI
Kód: PERESPMYS0102Podrobný popis
Esperanza MX205 Fighter myš Hranie Pravoruké USB Typ-A Optický 2400 DPI| Hĺbka | 118 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hmotnosť | 110 g |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Farba podsvietenia | Zelená |
| Formát | Pravoruké |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Farba | Čierna |
| Osvetlenie | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Navíjací kábel | Nie |
| Vlastnosti kábla | Pletené |
| Plug and Play | Áno |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows XP, Windows NT, Windows 7, Windows Vista, Windows ME, Windows 2000, Windows 98 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Funkcie tlačidiel | Vpred, Prepínanie DPI, Späť (akcia) |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Typ závitu | Koleso |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Počet režimov citlivosti snímania | 4 |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Rozlíšenie pohybu | 2400 DPI |
| Účel | Hranie |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5901299925539 |
| Hĺbka: | 118 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška: | 41 mm |
| Hmotnosť: | 110 g |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Farba podsvietenia: | Zelená |
| Formát: | Pravoruké |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Osvetlenie: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Navíjací kábel: | Nie |
| Vlastnosti kábla: | Pletené |
| Plug and Play: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 1,5 m |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows XP, Windows NT, Windows 7, Windows Vista, Windows ME, Windows 2000, Windows 98 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Funkcie tlačidiel: | Vpred, Prepínanie DPI, Späť (akcia) |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Typ závitu: | Koleso |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Počet režimov citlivosti snímania: | 4 |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie pohybu: | 2400 DPI |
| Účel: | Hranie |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
