Herná myš Havit MS1001S V2 (čierno-sivá)
Kód: GAMHAVMYS0010Podrobný popis
Herná myš Havit MS1001S V2 (čierno-sivá)| Šírka | 68 mm |
| Výška | 42,5 mm |
| Hĺbka | 132 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Formát | Pravoruké |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Osvetlenie | Áno |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení) | 3 |
| Účel | Hranie |
| Počet tlačidiel | 7 |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Typ závitu | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu | 4800 DPI |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 6939119047412 |
| Šírka: | 68 mm |
| Výška: | 42,5 mm |
| Hĺbka: | 132 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Formát: | Pravoruké |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Osvetlenie: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Odolnosť tlačidla (v miliónoch stlačení): | 3 |
| Účel: | Hranie |
| Počet tlačidiel: | 7 |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu: | 4800 DPI |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
