HP Tichá bezdrôtová myš 400
Kód: PERHP-MYS0239Podrobný popis
HP Tichá bezdrôtová myš 400| Záručný list | Áno |
| Prijímač v cene | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Výška | 40 mm |
| Hmotnosť | 110 g |
| Hĺbka | 61 mm |
| Šírka | 118 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | AA |
| Formát | Všestranný |
| Segment HP | Domáci |
| Farba | Čierna |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Výška balenia | 53 mm |
| Šírka balenia | 125 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia | 175 g |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Rozmery palety (š x h x v) | 1290,1 x 1000 x 1080 mm (50.8 x 39.4 x 42.5") |
| Rozmery palety | 1200 x 1000 x 1080 mm |
| Kód UNSPC | 43211708 |
| Doporučené systémové požiadavky | USB Type-A port; Bluetooth |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iOS |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| Tiché kliknutie | Áno |
| Účel | Domáci |
| Počet tlačidiel | 5 |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Typ závitu | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu | 6000 DPI |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 198701895169 |
| Záručný list: | Áno |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Výška: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 110 g |
| Hĺbka: | 61 mm |
| Šírka: | 118 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Nie |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | AA |
| Formát: | Všestranný |
| Segment HP: | Domáci |
| Farba: | Čierna |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Výška balenia: | 53 mm |
| Šírka balenia: | 125 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 175 g |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Rozmery palety (š x h x v): | 1290,1 x 1000 x 1080 mm (50.8 x 39.4 x 42.5") |
| Rozmery palety: | 1200 x 1000 x 1080 mm |
| Kód UNSPC: | 43211708 |
| Doporučené systémové požiadavky: | USB Type-A port; Bluetooth |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iOS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 196337820845 |
| Tiché kliknutie: | Áno |
| Účel: | Domáci |
| Počet tlačidiel: | 5 |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless + Bluetooth |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Rozlíšenie pohybu: | 6000 DPI |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
