Lenovo ThinkBook myš Kancelária Všestranný Bluetooth Optický 2400 DPI
Kód: PERLEVMYS0111Podrobný popis
Lenovo ThinkBook myš Kancelária Všestranný Bluetooth Optický 2400 DPI| Návod na obsluhu | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Šírka | 107 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hmotnosť | 61 g |
| Hĺbka | 58 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Životnosť batérie | 12 mesiace |
| Typ batérie | AA, Alkalický |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Farba | Šedá |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Formát | Všestranný |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška balenia | 40 mm |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 110 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 129 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64 |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Počet režimov citlivosti snímania | 3 |
| Typ závitu | Koleso |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth |
| Účel | Kancelária |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Rozlíšenie pohybu | 2400 DPI |
| Upozornenia | The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 194632481600 |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Šírka: | 107 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Hmotnosť: | 61 g |
| Hĺbka: | 58 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Životnosť batérie: | 12 mesiace |
| Typ batérie: | AA, Alkalický |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Farba: | Šedá |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Formát: | Všestranný |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška balenia: | 40 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 110 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 129 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64 |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Počet režimov citlivosti snímania: | 3 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth |
| Účel: | Kancelária |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Rozlíšenie pohybu: | 2400 DPI |
| Upozornenia: | The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
