Logitech B100 Optical Usb Mouse f/ Bus myš Kancelária Všestranný USB Typ-A Optický 800 DPI
Kód: PERLOGMYS0281Podrobný popis
Logitech B100 Optical Usb Mouse f/ Bus myš Kancelária Všestranný USB Typ-A Optický 800 DPI| Hmotnosť | 90 g |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Formát | Všestranný |
| Farba | Biela |
| Výška balenia | 132 mm |
| Šírka balenia | 42 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia | 109 g |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.3 Panther |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows Vista, Windows 7, Windows XP |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Typ závitu | Koleso |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Rolovacie koliesko | Áno |
| Účel | Kancelária |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Odporúčané použitie | PC |
| Rozlíšenie pohybu | 800 DPI |
| Upozornenia | Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5099206041288 |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Formát: | Všestranný |
| Farba: | Biela |
| Výška balenia: | 132 mm |
| Šírka balenia: | 42 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 109 g |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.3 Panther |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows Vista, Windows 7, Windows XP |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Typ závitu: | Koleso |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rolovacie koliesko: | Áno |
| Účel: | Kancelária |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Odporúčané použitie: | PC |
| Rozlíšenie pohybu: | 800 DPI |
| Upozornenia: | Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
