Logitech G 910-007199 myš RF Wireless + Bluetooth
Kód: GAMLOGMYS0024Podrobný popis
Logitech G 910-007199 myš RF Wireless + Bluetooth| Vrátane batérií | Áno |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Typ batérie | AA |
| Farba | Čierna |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Výška balenia | 156 mm |
| Šírka balenia | 47,3 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 180 g |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless + Bluetooth |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5099206117860 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Typ batérie: | AA |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita batérie: | 2000 mAh |
| Výška balenia: | 156 mm |
| Šírka balenia: | 47,3 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 180 g |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless + Bluetooth |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
