Myš Logitech M500s Right USB Type-A Optical 4 DPI
Kód: PERLOGMYS0476Podrobný popis
Myš Logitech M500s Right USB Type-A Optical 4 DPI| Šírka | 69 mm |
| Hĺbka | 126 mm |
| Hmotnosť | 144 g |
| Výška | 42 mm |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Farba | Čierna |
| Formát | Pravoruké |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Gumové úchytky | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Typ balenia | Blistr |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Plug and Play | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows 8 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Účel | Kancelária |
| Počet tlačidiel | 7 |
| Typ závitu | Koleso |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Funkcie tlačidiel | Vpred, Späť |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Myš s programovateľnými tlačidlami | Áno |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Počet programovateľných tlačidiel | 7 |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5099206088702 |
| Šírka: | 69 mm |
| Hĺbka: | 126 mm |
| Hmotnosť: | 144 g |
| Výška: | 42 mm |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Pravoruké |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Gumové úchytky: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Typ balenia: | Blistr |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Plug and Play: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows 8 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Účel: | Kancelária |
| Počet tlačidiel: | 7 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Funkcie tlačidiel: | Vpred, Späť |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Myš s programovateľnými tlačidlami: | Áno |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Počet programovateľných tlačidiel: | 7 |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
