Myš Natec Kite bezdrôtová tichá 4000 DPI čierna
Kód: PERNATMYS0153Podrobný popis
Myš Natec Kite bezdrôtová tichá 4000 DPI čierna| Typ závitu | Koleso |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB/RF Wireless |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Účel | Kancelária |
| Počet tlačidiel | 9 |
| Technológia detekcie pohybu | Blue Trace |
| Rozlíšenie pohybu | 4000 DPI |
| Hmotnosť | 88 g |
| Dĺžka | 113 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5901969449655 |
| Typ závitu: | Koleso |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB/RF Wireless |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Účel: | Kancelária |
| Počet tlačidiel: | 9 |
| Technológia detekcie pohybu: | Blue Trace |
| Rozlíšenie pohybu: | 4000 DPI |
| Hmotnosť: | 88 g |
| Dĺžka: | 113 mm |
| Šírka: | 75 mm |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
