Natec Bezdrôtová optická myš JAY 2 Wireless 2,4 GHz | 1600 DPI | čierna
Kód: PERNATMYS0125Podrobný popis
Natec Bezdrôtová optická myš JAY 2 Wireless 2,4 GHz | 1600 DPI | čierna| Hmotnosť | 55 g |
| Hĺbka | 110 mm |
| Šírka | 61 mm |
| Výška | 37 mm |
| Farba | Čierna |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Množstvo | 1 |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Prijímač v cene | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 10, Windows XP |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Účel | Kancelária |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Rozlíšenie pohybu | 1600 DPI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5901969431698 |
| Hmotnosť: | 55 g |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Šírka: | 61 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Farba: | Čierna |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Množstvo: | 1 |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 10, Windows XP |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Účel: | Kancelária |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Počet tlačidiel: | 4 |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
