Trust TM-101 myš Domáci Všestranný USB Typ-A Optický 1200 DPI
Kód: PERTRUMYS0153Podrobný popis
Trust TM-101 myš Domáci Všestranný USB Typ-A Optický 1200 DPI| Hĺbka | 38 mm |
| Výška | 116 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Hmotnosť | 81 g |
| Napájací zdroj | Kábel |
| Formát | Všestranný |
| Materiál | ABS umelá hmota |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Dĺžka kábla | 1,6 m |
| Plug and Play | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Rozlíšenie pohybu | 1200 DPI |
| Typ závitu | Koleso |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Účel | Domáci |
| Technológia prepojenia | Kábel |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 8713439252958 |
| Hĺbka: | 38 mm |
| Výška: | 116 mm |
| Šírka: | 63 mm |
| Hmotnosť: | 81 g |
| Napájací zdroj: | Kábel |
| Formát: | Všestranný |
| Materiál: | ABS umelá hmota |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Dĺžka kábla: | 1,6 m |
| Plug and Play: | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Rozlíšenie pohybu: | 1200 DPI |
| Typ závitu: | Koleso |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Účel: | Domáci |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
