Trust Verto Vertical Ergonomická bezdrôtová myš biela (25132)
Kód: PERTRUMYS0124Podrobný popis
Trust Verto Vertical Ergonomická bezdrôtová myš biela (25132)| Množstvo | 1 |
| Vrátane batérií | Áno |
| Hmotnosť | 89 g |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | Batéria AAA |
| Počet batérií (myš) | 2 |
| Farba podsvietenia | Červená |
| Materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Opierka palca | Áno |
| Vertikálny dizajn | Áno |
| Formát | Pravoruké |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Osvetlenie | Áno |
| Farba | Biela |
| Prispôsobiteľná hmotnosť | Nie |
| Bezšnúrový | Áno |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 10 m |
| Plug and Play | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Funkcie tlačidiel | Prepínanie DPI, Vpred, Späť |
| Technológia detekcie pohybu | Optický |
| Rozhranie zariadenia | RF Wireless + USB Type-A |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Posúvacie smery | Zvislý |
| Účel | Kancelária |
| Typ tlačidiel | Stlačené tlačidlá |
| Počet posuvných koliesok | 1 |
| Rozlíšenie pohybu | 1600 DPI |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania | Áno |
| Typ závitu | Koleso |
| Upozornenia | The product must be protected from moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 8713439251326 |
| Množstvo: | 1 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Hmotnosť: | 89 g |
| Šírka: | 63 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 75 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Typ batérie: | Batéria AAA |
| Počet batérií (myš): | 2 |
| Farba podsvietenia: | Červená |
| Materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Opierka palca: | Áno |
| Vertikálny dizajn: | Áno |
| Formát: | Pravoruké |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Osvetlenie: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Prispôsobiteľná hmotnosť: | Nie |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 10 m |
| Plug and Play: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Funkcie tlačidiel: | Prepínanie DPI, Vpred, Späť |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless + USB Type-A |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Posúvacie smery: | Zvislý |
| Účel: | Kancelária |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Počet posuvných koliesok: | 1 |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
| Prispôsobiteľná citlivosť snímania: | Áno |
| Typ závitu: | Koleso |
| Upozornenia: | The product must be protected from moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
