Savio UM-05 držiak Pasívny držiak Obrazovka Čierna
Kód: MONSAVMDO0008Podrobný popis
Savio UM-05 držiak Pasívny držiak Obrazovka Čierna| Hmotnosť | 2,78 kg |
| Hĺbka | 508 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 587 mm |
| Vstavaná nabíjačka | Nie |
| Farba | Červená, Čierna |
| Orientácia | Horizontálny / vertikálny |
| Model | Pasívny držiak |
| Materiál | Hliník, Oceľ, Plast |
| Počet podporovaných displejov | 1 |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Rotačný | Áno |
| Správne použitie | Univerzálne, Stôl, Vnútorný |
| Typ uchytenia zariadenia | Svorkový úchyt |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Nie |
| Uhol náklonu | 80 - 45° |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 43,2 cm (17") |
| VESA montáž | Áno |
| Uhol natočenia | 90 - 90° |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 101,6 cm (40") |
| Nastaviteľná šírka | Áno |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| EAN: | 5907264119941 |
| Hmotnosť: | 2,78 kg |
| Hĺbka: | 508 mm |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 587 mm |
| Vstavaná nabíjačka: | Nie |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Orientácia: | Horizontálny / vertikálny |
| Model: | Pasívny držiak |
| Materiál: | Hliník, Oceľ, Plast |
| Počet podporovaných displejov: | 1 |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Rotačný: | Áno |
| Správne použitie: | Univerzálne, Stôl, Vnútorný |
| Typ uchytenia zariadenia: | Svorkový úchyt |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Nie |
| Uhol náklonu: | 80 - 45° |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| VESA montáž: | Áno |
| Uhol natočenia: | 90 - 90° |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 101,6 cm (40") |
| Nastaviteľná šírka: | Áno |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
