GIGABYTE B760M DS3H GEN5 základná doska Intel B760 Express LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYGIG1700079Podrobný popis
GIGABYTE B760M DS3H GEN5 základná doska Intel B760 Express LGA 1700 micro ATX| Sledovanie stavu počítača | Teplota, Napätie, Water cooling, Ventilátor |
| Druh chladenia | Pasívny |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čip základnej dosky | Intel B760 Express |
| Typ zdroja | ATX |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Šírka | 244 mm |
| Hĺbka | 174 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel Core i7 14th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i3 12th Gen |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700 |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte | 4800 MHz, 4400 MHz, 5600, 5200 |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 5600 MHz |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2304 px |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| HDCP | Áno |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| RAID level | 5, 10, 1, 0 |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 3 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 1 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Paralelný konektor | Áno |
| S/PDIF výstupný konektor | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Hlavička sériového portu | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4719331872793 |
| Sledovanie stavu počítača: | Teplota, Napätie, Water cooling, Ventilátor |
| Druh chladenia: | Pasívny |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 Express |
| Typ zdroja: | ATX |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Šírka: | 244 mm |
| Hĺbka: | 174 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core i7 14th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i3 12th Gen |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700 |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot: | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4800 MHz, 4400 MHz, 5600, 5200 |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 5600 MHz |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2304 px |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| HDCP: | Áno |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| RAID level: | 5, 10, 1, 0 |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 3 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Paralelný konektor: | Áno |
| S/PDIF výstupný konektor: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Hlavička sériového portu: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
