GIGABYTE A520M K V2 základná doska AMD A520 Socket AM4 micro ATX
Kód: PLYGIGAM40080Podrobný popis
GIGABYTE A520M K V2 základná doska AMD A520 Socket AM4 micro ATX| Vrátane batérií | Áno |
| Dodávané káble | SATA |
| Dodávaný softvér | Norton Internet Security |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Sledovanie stavu počítača | Ventilátor, Teplota, Napätie |
| Čip základnej dosky | AMD A520 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Hĺbka | 198 mm |
| Šírka | 233 mm |
| Výška | 35 mm |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 5000 Series, AMD Ryzen 3000 Series |
| Podporované pätice procesorov | Socket AM4 |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované frekvencie pamäte | 4800 MHz, 4266, 2400, 4600 MHz, 3400, 3200, 3866, 4400, 3466, 3600, 3733, 4000, 5100 MHz, 2667, 4133, 2933, 2133 |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 5100 MHz |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ batérie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Výška balenia | 52 mm |
| Hĺbka balenia | 235 mm |
| Šírka balenia | 265 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 675 g |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| HDCP | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2160 px |
| PCI Express x1 sloty | 1 |
| PCI Express x16 sloty | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Upozornenia | Store away from water and sources of moisture., Avoid direct contact with sensitive electronic components., Dispose of according to local electro-waste regulations. |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 5 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Podpora RAID | Áno |
| RAID level | 1, 10, 0 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| EAN: | 4719331852771 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Dodávané káble: | SATA |
| Dodávaný softvér: | Norton Internet Security |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Sledovanie stavu počítača: | Ventilátor, Teplota, Napätie |
| Čip základnej dosky: | AMD A520 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Hĺbka: | 198 mm |
| Šírka: | 233 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 5000 Series, AMD Ryzen 3000 Series |
| Podporované pätice procesorov: | Socket AM4 |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4800 MHz, 4266, 2400, 4600 MHz, 3400, 3200, 3866, 4400, 3466, 3600, 3733, 4000, 5100 MHz, 2667, 4133, 2933, 2133 |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 5100 MHz |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Výška balenia: | 52 mm |
| Hĺbka balenia: | 235 mm |
| Šírka balenia: | 265 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 675 g |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| HDCP: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2160 px |
| PCI Express x1 sloty: | 1 |
| PCI Express x16 sloty: | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Upozornenia: | Store away from water and sources of moisture., Avoid direct contact with sensitive electronic components., Dispose of according to local electro-waste regulations. |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 5 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Podpora RAID: | Áno |
| RAID level: | 1, 10, 0 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
