GIGABYTE A520M S2H základná doska AMD A520 Socket AM4 micro ATX
Kód: PLYGIGAM40041Podrobný popis
GIGABYTE A520M S2H základná doska AMD A520 Socket AM4 micro ATX| Vrátane batérií | Áno |
| Čip základnej dosky | AMD A520 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Farba | Čierna |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Hĺbka | 205 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Výška | 35 mm |
| Podporované pätice procesorov | Socket AM4 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 64 GB |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 3000 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Maximálny počet SMP procesorov | 1 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte | 4600, 2400, 2933, 4866, 3600, 3200, 2133, 5000, 4400, 4000, 2667, 3333 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Typ batérie | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Výška balenia | 52 mm |
| Hĺbka balenia | 235 mm |
| Šírka balenia | 265 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 740 g |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| HS kód | 84733020 |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| HDCP | Áno |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Upozornenia | Dispose of according to local electro-waste regulations., Avoid direct contact with sensitive electronic components., Store away from water and sources of moisture. |
| RAID level | 0, 10, 1 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express 3.0, SATA |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet DVI-D portov | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 2 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor pre ventilátor | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| EAN: | 4719331809720 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Čip základnej dosky: | AMD A520 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Farba: | Čierna |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Hĺbka: | 205 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Podporované pätice procesorov: | Socket AM4 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 64 GB |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 3000 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Maximálny počet SMP procesorov: | 1 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4600, 2400, 2933, 4866, 3600, 3200, 2133, 5000, 4400, 4000, 2667, 3333 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Typ batérie: | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Výška balenia: | 52 mm |
| Hĺbka balenia: | 235 mm |
| Šírka balenia: | 265 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 740 g |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| HS kód: | 84733020 |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| HDCP: | Áno |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Upozornenia: | Dispose of according to local electro-waste regulations., Avoid direct contact with sensitive electronic components., Store away from water and sources of moisture. |
| RAID level: | 0, 10, 1 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express 3.0, SATA |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet DVI-D portov: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 2 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor pre ventilátor: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
