ASUS PRIME X870-P AMD X870 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYASUAM50043Podrobný popis
ASUS PRIME X870-P AMD X870 Pätica AM5 ATX| Dodávané káble | SATA |
| Farba | Čierna |
| Typ zdroja | ATX |
| Čip základnej dosky | AMD X870 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Druh chladenia | Pasívny |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 48 mm |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8000 MHz |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Výška balenia | 68 mm |
| Šírka balenia | 353 mm |
| Hĺbka balenia | 273 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,5 kg |
| Hmotnosť | 1,44 kg |
| Tlačidlo Back-to-BIOS | Áno |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov | 2 |
| RAID level | 0, 5, 10, 1 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Verzia DisplayPort | 1.4a |
| Počet portov USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Počet COM konektorov | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4711387723036 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Farba: | Čierna |
| Typ zdroja: | ATX |
| Čip základnej dosky: | AMD X870 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Druh chladenia: | Pasívny |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8000 MHz |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Výška balenia: | 68 mm |
| Šírka balenia: | 353 mm |
| Hĺbka balenia: | 273 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,5 kg |
| Hmotnosť: | 1,44 kg |
| Tlačidlo Back-to-BIOS: | Áno |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 2 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 2 |
| RAID level: | 0, 5, 10, 1 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4a |
| Počet portov USB4 Gen 2x2: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
