GIGABYTE B650 EAGLE základná doska AMD B650 Pätica AM5 ATX
Kód: PLYGIGAM50022Podrobný popis
GIGABYTE B650 EAGLE základná doska AMD B650 Pätica AM5 ATX| Vrátane batérií | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Dodávaný softvér | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | AMD B650 |
| Sledovanie stavu počítača | Water cooling, Napätie, Ventilátor, Teplota |
| Typ zdroja | ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Farba | Bronzová |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované pätice procesorov | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované frekvencie pamäte | 6800, 7600, 5200, 6400, 7000, 6000, 4400 MHz, 5600, 6600, 7200, 4800 MHz, 6200 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 7600 MHz |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot | 64 GB |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| LAN radič | Realtek RTL8111H |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Typ batérie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Výška balenia | 80 mm |
| Šírka balenia | 335 mm |
| Hĺbka balenia | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,82 kg |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| Krajina pôvodu | Čína |
| HDCP | Áno |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2160 px |
| Počet M.2 (M) slotov | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 3 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 25110 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 22110 |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| RAID level | 10, 1, 0 |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 7 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| USB 2.0 konektory | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Hlavička sériového portu | 1 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 4 |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| EAN: | 4719331863081 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Dodávaný softvér: | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | AMD B650 |
| Sledovanie stavu počítača: | Water cooling, Napätie, Ventilátor, Teplota |
| Typ zdroja: | ATX |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Farba: | Bronzová |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované pätice procesorov: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované frekvencie pamäte: | 6800, 7600, 5200, 6400, 7000, 6000, 4400 MHz, 5600, 6600, 7200, 4800 MHz, 6200 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 7600 MHz |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot: | 64 GB |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| LAN radič: | Realtek RTL8111H |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Typ batérie: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Šírka balenia: | 335 mm |
| Hĺbka balenia: | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,82 kg |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| HDCP: | Áno |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2160 px |
| Počet M.2 (M) slotov: | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 3 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 22110 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 25110 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 22110 |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| RAID level: | 10, 1, 0 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 7 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Hlavička sériového portu: | 1 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 4 |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
