Esperanza EGP103G podložka pod myš Herná podložka pod myš Čierna, Zelená
Kód: ARBESPPOD0008Podrobný popis
Esperanza EGP103G podložka pod myš Herná podložka pod myš Čierna, Zelená| Komfortné prevedenie | Áno |
| Materiál | Guma |
| Herná podložka pod myš | Áno |
| Povrchové sfarbenie | Vzor |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| Protisklzové nožičky | Áno |
| Hrúbka | 3 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mouse pads |
|---|---|
| EAN: | 5901299928011 |
| Komfortné prevedenie: | Áno |
| Materiál: | Guma |
| Herná podložka pod myš: | Áno |
| Povrchové sfarbenie: | Vzor |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Protisklzové nožičky: | Áno |
| Hrúbka: | 3 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
