Natec CHIPMUNK podložka pod myš s penovou výplňou čierna
Kód: ARTNATPOD0019Podrobný popis
Natec CHIPMUNK podložka pod myš s penovou výplňou čierna| Množstvo | 1 |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Pamäťová pena, Guma, Textil |
| Podložka pod zápästie | Áno |
| Šírka balenia | 195 mm |
| Výška | 22 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mouse pads |
|---|---|
| EAN: | 5901969402940 |
| Množstvo: | 1 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Pamäťová pena, Guma, Textil |
| Podložka pod zápästie: | Áno |
| Šírka balenia: | 195 mm |
| Výška: | 22 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
