NATEC MOUSE PAD CHIPMUNK NAVY BLUE 230X200MM MEMOR
Kód: ARBNATPOD0040Podrobný popis
NATEC MOUSE PAD CHIPMUNK NAVY BLUE 230X200MM MEMOR| Množstvo | 1 |
| Materiál | Guma, Textil, Pamäťová pena |
| Podložka pod zápästie | Áno |
| Výška | 22 mm |
| Šírka balenia | 195 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mouse pads |
|---|---|
| EAN: | 5901969444629 |
| Množstvo: | 1 |
| Materiál: | Guma, Textil, Pamäťová pena |
| Podložka pod zápästie: | Áno |
| Výška: | 22 mm |
| Šírka balenia: | 195 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
