NOCTUA NP-DM3 - podložka na stôl 90 x 40 cm
Kód: ARBNOCPOD0001Podrobný popis
NOCTUA NP-DM3 - podložka na stôl 90 x 40 cm| Materiál | Prírodný kaučuk |
| Farba | Biela, Bronzová |
| Povrchové sfarbenie | Obrázok |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 4 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mouse pads |
|---|---|
| EAN: | 9010018800340 |
| Materiál: | Prírodný kaučuk |
| Farba: | Biela, Bronzová |
| Povrchové sfarbenie: | Obrázok |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 900 mm |
| Výška: | 4 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
