Podložka pod myš Esperanza EA146R čierna, červená
Kód: ARTESPPOD0012Podrobný popis
Podložka pod myš Esperanza EA146R čierna, červená| Protisklzové nožičky | Áno |
| Podložka pod zápästie | Nie |
| Povrchové sfarbenie | Obrázok |
| Materiál | Guma |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Farba | Čierna, Červená |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 354 mm |
| Hrúbka | 4 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mouse pads |
|---|---|
| EAN: | 5901299908471 |
| Protisklzové nožičky: | Áno |
| Podložka pod zápästie: | Nie |
| Povrchové sfarbenie: | Obrázok |
| Materiál: | Guma |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 354 mm |
| Hrúbka: | 4 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
