TP-Link TX401 sieťová karta Interný Ethernet 10000 Mbit/s
Kód: KSITPLPCI0001Podrobný popis
TP-Link TX401 sieťová karta Interný Ethernet 10000 Mbit/s| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | PCI Express |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Rozhranie | Ethernet |
| PCI verzia | 3.0 |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| CD s podkladmi | Áno |
| Hĺbka | 98,2 mm |
| Šírka | 120,8 mm |
| Výška | 21,5 mm |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 10000 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3an, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 5000 Mbit/s, 1000, 2500 Mbit/s, 10000 Mbit/s |
| Typ rozhrania Ethernetu | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LED indikátory | Aktivita, Odkaz |
| Komponent pre | PC |
| Interný | Áno |
| Farba | Červená |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Výška balenia | 44 mm |
| Šírka balenia | 200 mm |
| Hĺbka balenia | 150 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| HS kód | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 7, Windows 8.1 x64 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 |
| Upozornenia | Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6935364072827 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Rozhranie: | Ethernet |
| PCI verzia: | 3.0 |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Hĺbka: | 98,2 mm |
| Šírka: | 120,8 mm |
| Výška: | 21,5 mm |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 10000 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3an, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 5000 Mbit/s, 1000, 2500 Mbit/s, 10000 Mbit/s |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LED indikátory: | Aktivita, Odkaz |
| Komponent pre: | PC |
| Interný: | Áno |
| Farba: | Červená |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Výška balenia: | 44 mm |
| Šírka balenia: | 200 mm |
| Hĺbka balenia: | 150 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 7, Windows 8.1 x64 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 |
| Upozornenia: | Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
