HP 15-fc0043ny Ryzen 3 5425U 15,6" FHD 8 GB DDR4 SSD 256 GB Vega 6 Windows 11 Natural Silver 2 roky
Kód: MOBHP-NOT4483Podrobný popis
HP 15-fc0043ny Ryzen 3 5425U 15,6" FHD 8 GB DDR4 SSD 256 GB Vega 6 Windows 11 Natural Silver 2 roky| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov USB 3.0 typu A | 2 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Hĺbka | 485 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnosť | 1,59 kg |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu | IPS |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| Model procesoru | 5425U |
| Boost frekvencia procesora | 4,1 GHz |
| Frekvencia procesora | 2,7 GHz |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 10 MB |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 5000 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba názov | Natural silver |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie | 41 Wh |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199485469096 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov USB 3.0 typu A: | 2 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Hĺbka: | 485 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hmotnosť: | 1,59 kg |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu: | IPS |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Model procesoru: | 5425U |
| Boost frekvencia procesora: | 4,1 GHz |
| Frekvencia procesora: | 2,7 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 10 MB |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 5000 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Kapacita disku SSD: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Celková kapacita SSD: | 256 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba názov: | Natural silver |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie: | 41 Wh |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
