HP OmniBook 3 15-FN0105D Ryzen AI 5 330, 15,6" FHD dotykový IPS, 16 GB, SSD 512 GB, Windows 11, Glacier Silver (REPACK), 2 roky
Kód: MOBHP-NOT4494Podrobný popis
HP OmniBook 3 15-FN0105D Ryzen AI 5 330, 15,6" FHD dotykový IPS, 16 GB, SSD 512 GB, Windows 11, Glacier Silver (REPACK), 2 roky| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Hĺbka | 236,7 mm |
| Šírka | 359,8 mm |
| Výška | 18,6 mm |
| Hmotnosť | 1,74 kg |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Model procesoru | 330 |
| Boost frekvencia procesora | 4,5 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 5 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | Full HD |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobca WLAN radiča | Realtek |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie | 3467 mAh |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 820M |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199485172644 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Hĺbka: | 236,7 mm |
| Šírka: | 359,8 mm |
| Výška: | 18,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,74 kg |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Model procesoru: | 330 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,5 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen AI 5 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | Full HD |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobca WLAN radiča: | Realtek |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie: | 3467 mAh |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 820M |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica: | Nie |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
