Gembird PP12-3M/BK sieťový kábel čierny Cat5e U/UTP (UTP)
Kód: SIEGEMPAT0031Podrobný popis
Gembird PP12-3M/BK sieťový kábel čierny Cat5e U/UTP (UTP)| Dĺžka kábla | 3 m |
| Konektor 2 | RJ-45 |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Štandardný kábel | Cat5e |
| Tienenie kábla | U/UTP (UTP) |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Konektor 1 | Rj-45 |
| Farba | Čierna |
| Typ balenia | PE sáčok |
| Šírka balenia | 135 mm |
| Výška balenia | 20 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 190 mm |
| HS kód | 84733080 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Patchcable |
|---|---|
| EAN: | 8716309038638 |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Štandardný kábel: | Cat5e |
| Tienenie kábla: | U/UTP (UTP) |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Konektor 1: | Rj-45 |
| Farba: | Čierna |
| Typ balenia: | PE sáčok |
| Šírka balenia: | 135 mm |
| Výška balenia: | 20 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 190 mm |
| HS kód: | 84733080 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
