Lanberg Patchcord RJ45, cat. 6, UTP, 1m, sivý
Kód: KGWLAEPAT0135Podrobný popis
Lanberg Patchcord RJ45, cat. 6, UTP, 1m, sivý| Konektor 1, rod | Samec |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Štandardný kábel | Cat6 |
| Plug and Play | Áno |
| Frekvencia | 250 MHz |
| Tienenie kábla | U/UTP (UTP) |
| Farba | Šedá |
| Povrchová úprava konektora | Meď |
| Konektor 2 | RJ-45 |
| AWG veľkosť vodiča | 24 |
| Konektor 1 | RJ-45 |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Keep away from children., Avoid contact with water or moisture., Do not bend or damage the cable to avoid connectivity problems. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Patchcable |
|---|---|
| EAN: | 5901969406221 |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Štandardný kábel: | Cat6 |
| Plug and Play: | Áno |
| Frekvencia: | 250 MHz |
| Tienenie kábla: | U/UTP (UTP) |
| Farba: | Šedá |
| Povrchová úprava konektora: | Meď |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| AWG veľkosť vodiča: | 24 |
| Konektor 1: | RJ-45 |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Keep away from children., Avoid contact with water or moisture., Do not bend or damage the cable to avoid connectivity problems. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
