Nintendo Switch 2 Pro Controller Čierna Bluetooth Gamepad Analógový/digitálny Nintendo Switch 2
Kód: KSLNINPRZ0029Podrobný popis
Nintendo Switch 2 Pro Controller Čierna Bluetooth Gamepad Analógový/digitálny Nintendo Switch 2| 3,5 mm konektor | Áno |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Hmotnosť | 240 g |
| Výška | 105 mm |
| Šírka | 148 mm |
| Hĺbka | 60,2 mm |
| Akumulátor | Áno |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Životnosť batérie (max.) | 40 h |
| Kapacita batérie | 1070 mAh |
| Výška balenia | 65 mm |
| Šírka balenia | 123 mm |
| Hĺbka balenia | 197 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 390 g |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| HS kód | 9504500000 |
| Farba | Čierna |
| Analógové páčky | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Herné klávesy | D-pad, Tlačidlo domov, Capture button |
| Podporované herné platformy | Nintendo Switch 2 |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Typ zariadenia | Gamepad |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable consoles |
|---|---|
| EAN: | 045496321475 |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Hmotnosť: | 240 g |
| Výška: | 105 mm |
| Šírka: | 148 mm |
| Hĺbka: | 60,2 mm |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Životnosť batérie (max.): | 40 h |
| Kapacita batérie: | 1070 mAh |
| Výška balenia: | 65 mm |
| Šírka balenia: | 123 mm |
| Hĺbka balenia: | 197 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 390 g |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| HS kód: | 9504500000 |
| Farba: | Čierna |
| Analógové páčky: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Herné klávesy: | D-pad, Tlačidlo domov, Capture button |
| Podporované herné platformy: | Nintendo Switch 2 |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
