COMMISSIONING DEVICE 12000mA YT-83082 YATO
Kód: LADYATPOW0001Podrobný popis
COMMISSIONING DEVICE 12000mA YT-83082 YATO| Počet USB portov | 2 |
| USB kábel v balení | Áno |
| Puzdro | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Nastavte obsah | Svorky na pripojenie batérie |
| Nabíjačka do auta | Áno |
| Kapacita batérie | 12 Ah |
| Pochodeň | Áno |
| Doba nabíjania batérie | 4 h |
| Balenie batérií | Áno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Čas zapnutia | 2 s |
| Výstupné napätie USB | 5 V |
| Vstupný prúd | 1 A |
| Jednosmerné vstupné napätie | 15 V |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Štartovací prúd | 300 A |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba | Čierna |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 50 °C |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion., Do not throw into fire or disassemble. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5906083063664 |
| Počet USB portov: | 2 |
| USB kábel v balení: | Áno |
| Puzdro: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Nastavte obsah: | Svorky na pripojenie batérie |
| Nabíjačka do auta: | Áno |
| Kapacita batérie: | 12 Ah |
| Pochodeň: | Áno |
| Doba nabíjania batérie: | 4 h |
| Balenie batérií: | Áno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Čas zapnutia: | 2 s |
| Výstupné napätie USB: | 5 V |
| Vstupný prúd: | 1 A |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 15 V |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Štartovací prúd: | 300 A |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 50 °C |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion., Do not throw into fire or disassemble. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
