Trust 25883 powerbank Lithium-ion (Li-ion) 20000 mAh Čierna
Kód: LADTRUPOW0041Podrobný popis
Trust 25883 powerbank Lithium-ion (Li-ion) 20000 mAh Čierna| Počet portov USB typ C | 1 |
| USB A výstupné porty | 2 |
| Vstupné rozhranie | USB Typ-C |
| Technológia rýchleho nabíjania | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Kapacita batérie | 74 Wh, 20000 mAh |
| Verzia USB Power Delivery až do | 20 W |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Zdroj nabíjania | USB |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Výška | 28 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Hmotnosť | 410 g |
| Celkový výstupný výkon | 20 W |
| On/off vypínač | Áno |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 3 |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Ochranné funkcie | Ochrana proti prebitiu, Ochrana proti preťaženiu, Ochrana proti prehriatiu |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné nabíjačky | Mobilný telefón / smartfón, Laptop/netbook, Tablet |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 8713439258837 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| USB A výstupné porty: | 2 |
| Vstupné rozhranie: | USB Typ-C |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Kapacita batérie: | 74 Wh, 20000 mAh |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 20 W |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Výška: | 28 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 410 g |
| Celkový výstupný výkon: | 20 W |
| On/off vypínač: | Áno |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 3 |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Ochranné funkcie: | Ochrana proti prebitiu, Ochrana proti preťaženiu, Ochrana proti prehriatiu |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné nabíjačky: | Mobilný telefón / smartfón, Laptop/netbook, Tablet |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
