Cudy WR1200E bezdrôtový smerovač Fast Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Biela
Kód: KILCUDROU0028Podrobný popis
Cudy WR1200E bezdrôtový smerovač Fast Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Biela| DC-in konektor | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB vstup | Nie |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Počet jadier procesora | 1 |
| Frekvencia procesora | 580 MHz |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Typ vnútornej pamäte | DDR2 |
| Kapacita pamäti | 64 MB |
| Pamäť typu Flash | 8 MB |
| Šírka | 118 mm |
| Výška | 27,5 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Hmotnosť | 100 g |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania LAN | Fast Ethernet |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Farba | Biela |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2, WPA, WPA3, WPA-PSK |
| MIMO | Áno |
| Technológia MU-MIMO | Áno |
| WPS tlačidlo | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Certifikáty zhody | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| DHCP server | Áno |
| DHCP klient | Áno |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 867 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 867 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 300 Mbit/s |
| DSL WAN | Nie |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu | Nie |
| Ethernet WAN | Áno |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| Dizajn antény | Externé |
| Typ antény | 2x2 |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 4,93 dBi |
| Odnímateľná anténa(y) | Nie |
| Počet antén | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6971690793371 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 4 |
| USB vstup: | Nie |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 1 |
| Frekvencia procesora: | 580 MHz |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR2 |
| Kapacita pamäti: | 64 MB |
| Pamäť typu Flash: | 8 MB |
| Šírka: | 118 mm |
| Výška: | 27,5 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Výstupný prúd: | 1 A |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania LAN: | Fast Ethernet |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Farba: | Biela |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2, WPA, WPA3, WPA-PSK |
| MIMO: | Áno |
| Technológia MU-MIMO: | Áno |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Certifikáty zhody: | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| DHCP server: | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 867 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 867 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 300 Mbit/s |
| DSL WAN: | Nie |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| Dizajn antény: | Externé |
| Typ antény: | 2x2 |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 4,93 dBi |
| Odnímateľná anténa(y): | Nie |
| Počet antén: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
