Cudy WR300 bezdrôtový smerovač Fast Ethernet Jednopásmové (2,4 ghz) Biela
Kód: KILCUDROU0009Podrobný popis
Cudy WR300 bezdrôtový smerovač Fast Ethernet Jednopásmové (2,4 ghz) Biela| DC-in konektor | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| USB vstup | Nie |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hĺbka | 169 mm |
| Šírka | 259 mm |
| Výška | 64 mm |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Výstupné napätie | 5 V |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Typ rozhrania LAN | Fast Ethernet |
| Spúšťanie portov | Áno |
| VPN Passthrough | Áno |
| Počet hosťujúcich sietí (2,4 GHz) | 1 |
| Počet hosťujúcich sietí (5 GHz) | 1 |
| Citlivosť prijímača | 5GHz 11a 6Mbps : -96dBm, 11a 54Mbps: -79dBm 11ac HT20: -71dBm, 11ac HT40: -66dBm, 11ac HT80: -63dBm, 11n HT20: -72dBm, 11n HT40: -71dBm;2.4GHz 11g 54M: -77dBm 11n HT20: -74dBm, 11n HT40: -72dBm |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| LED indikátory | Aktivita, Výkon |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Biela |
| Typ balenia | Box |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Filtrovanie MAC adries | Áno |
| Zabezpečenie Firewallom | DoS, SPI Firewall;IP Address Filter/MAC Address Filter/Domain Filter;IP and MAC Address Binding |
| Filtrovanie IP adries | Áno |
| Rodičovská kontrola | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WEP, WPA2, WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Firewall | Áno |
| Naplánovaný prístup | Áno |
| Prístup pre hostí | Áno |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Áno |
| Prevencia útoku DoS | Áno |
| DMZ podpora | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Ovládanie šírky pásma | Áno |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Áno |
| Vzdialená správa | Áno |
| Upozornenia | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| DHCP klient | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| DHCP server | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi pásmo | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Áno |
| 3G | Nie |
| 4G | Nie |
| 5G | Nie |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 5 dBi |
| Dizajn antény | Externé |
| Počet antén | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6971690790028 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| USB vstup: | Nie |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hĺbka: | 169 mm |
| Šírka: | 259 mm |
| Výška: | 64 mm |
| Výstupný prúd: | 1 A |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Výstupné napätie: | 5 V |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Typ rozhrania LAN: | Fast Ethernet |
| Spúšťanie portov: | Áno |
| VPN Passthrough: | Áno |
| Počet hosťujúcich sietí (2,4 GHz): | 1 |
| Počet hosťujúcich sietí (5 GHz): | 1 |
| Citlivosť prijímača: | 5GHz 11a 6Mbps : -96dBm, 11a 54Mbps: -79dBm 11ac HT20: -71dBm, 11ac HT40: -66dBm, 11ac HT80: -63dBm, 11n HT20: -72dBm, 11n HT40: -71dBm;2.4GHz 11g 54M: -77dBm 11n HT20: -74dBm, 11n HT40: -72dBm |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| LED indikátory: | Aktivita, Výkon |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Typ balenia: | Box |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Filtrovanie MAC adries: | Áno |
| Zabezpečenie Firewallom: | DoS, SPI Firewall;IP Address Filter/MAC Address Filter/Domain Filter;IP and MAC Address Binding |
| Filtrovanie IP adries: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WEP, WPA2, WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Firewall: | Áno |
| Naplánovaný prístup: | Áno |
| Prístup pre hostí: | Áno |
| Stateful Packet Inspection (SPI): | Áno |
| Prevencia útoku DoS: | Áno |
| DMZ podpora: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Ovládanie šírky pásma: | Áno |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Áno |
| Vzdialená správa: | Áno |
| Upozornenia: | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| DHCP klient: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi pásmo: | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Áno |
| 3G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| 5G: | Nie |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 5 dBi |
| Dizajn antény: | Externé |
| Počet antén: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
