Tenda TX12L Pro bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna
Kód: KILTDAROU0109Podrobný popis
Tenda TX12L Pro bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| USB vstup | Nie |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Frekvencia procesora | 1300 MHz |
| Kapacita pamäti | 256 MB |
| Počet jadier procesora | 2 |
| Hĺbka | 56 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Výška | 200 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100 Mbit/s, 10, 1000 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ rozhrania LAN | Gigabit Ethernet |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 |
| Statická trasa | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Maximálny výkon Tx (2,4 GHz) | 20 dBmW |
| Maximálny výkon Tx (5 GHz) | 23 dBmW |
| Server VPN | Y |
| Podpora VPN | IPSec Transparent Transmission PPTP Transparent Transmission L2TP Transparent Transmission PPTP VPN Server PPTP VPN Client L2TP VPN Client |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Firewall | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA3-SAE, WPS, WPA2-PSK |
| Filtrovanie | Áno |
| Prístup pre hostí | Áno |
| Zabezpečenie Firewallom | ICMP Flood Attack Defense, TCP Flood Attack Defense, UDP Flood Attack Defense, Block Ping From WAN |
| Filtrovanie URL | Áno |
| DMZ podpora | Áno |
| WPS tlačidlo | Áno |
| MIMO | Áno |
| Technológia MU-MIMO | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Ovládanie šírky pásma | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| DHCP klient | Áno |
| DHCP server | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 2402 Mbit/s |
| Modulácia | OFDMA, 1024-QAM |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 574 Mbit/s |
| Ethernet WAN | Áno |
| Dizajn antény | Externé |
| Počet antén | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 6932849424317 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 3 |
| USB vstup: | Nie |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 1300 MHz |
| Kapacita pamäti: | 256 MB |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Hĺbka: | 56 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd: | 1 A |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100 Mbit/s, 10, 1000 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 |
| Statická trasa: | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Maximálny výkon Tx (2,4 GHz): | 20 dBmW |
| Maximálny výkon Tx (5 GHz): | 23 dBmW |
| Server VPN: | Y |
| Podpora VPN: | IPSec Transparent Transmission PPTP Transparent Transmission L2TP Transparent Transmission PPTP VPN Server PPTP VPN Client L2TP VPN Client |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Firewall: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA3-SAE, WPS, WPA2-PSK |
| Filtrovanie: | Áno |
| Prístup pre hostí: | Áno |
| Zabezpečenie Firewallom: | ICMP Flood Attack Defense, TCP Flood Attack Defense, UDP Flood Attack Defense, Block Ping From WAN |
| Filtrovanie URL: | Áno |
| DMZ podpora: | Áno |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| MIMO: | Áno |
| Technológia MU-MIMO: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Ovládanie šírky pásma: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 2402 Mbit/s |
| Modulácia: | OFDMA, 1024-QAM |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 574 Mbit/s |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Dizajn antény: | Externé |
| Počet antén: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
