TP-Link Archer BE400 Router
Kód: KILTPLROU0153Podrobný popis
TP-Link Archer BE400 Router| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Výstupný prúd | 1 A |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kontrolka | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Upozornenia | Do not dismantle the unit yourself, there is a risk of electric shock., Do not expose the device to extreme temperatures., Do not expose the device to water or moisture. |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11b, 802.11 ax, 802.11 be, 802.11g |
| Wi-Fi pásmo | 2,4 GHz, 5 GHz |
| USB vstup | Áno |
| Ethernet WAN | Áno |
| Dizajn antény | Externé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 8885020624113 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 4 |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Výstupný prúd: | 1 A |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kontrolka: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Upozornenia: | Do not dismantle the unit yourself, there is a risk of electric shock., Do not expose the device to extreme temperatures., Do not expose the device to water or moisture. |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11b, 802.11 ax, 802.11 be, 802.11g |
| Wi-Fi pásmo: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| USB vstup: | Áno |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Dizajn antény: | Externé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
