TP-Link Archer BE550 bezdrôtový smerovač 2.5 Gigabit Ethernet Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Čierna
Kód: KILTPLROU0139Podrobný popis
TP-Link Archer BE550 bezdrôtový smerovač 2.5 Gigabit Ethernet Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| DC-in konektor | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Počet portov Ethernet WAN | 1 |
| USB vstup | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Výška | 203 mm |
| Šírka | 76 mm |
| Hĺbka | 231,7 mm |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Počet sietí pre hostí (6 GHz) | 1 |
| Automatická voľba kanálov | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 2500 Mbit/s, 10, 100 |
| Počet hosťujúcich sietí (5 GHz) | 1 |
| Počet hosťujúcich sietí (2,4 GHz) | 1 |
| Vstavaný FTP server | Áno |
| Spúšťanie portov | Áno |
| Typ rozhrania LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| LED indikátory | LAN, WAN |
| Certifikáty zhody | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rodičovská kontrola | Áno |
| MIMO | Áno |
| Technológia MU-MIMO | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| DHCP klient | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| Wi-Fi pásmo | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 2880 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 9300 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 574 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (tretia skupina) | 5760 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| DSL WAN | Nie |
| Ethernet WAN | Áno |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu | Nie |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| Dizajn antény | Vnútorný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 4895252500141 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 4 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Počet portov Ethernet WAN: | 1 |
| USB vstup: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Výška: | 203 mm |
| Šírka: | 76 mm |
| Hĺbka: | 231,7 mm |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Počet sietí pre hostí (6 GHz): | 1 |
| Automatická voľba kanálov: | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 2500 Mbit/s, 10, 100 |
| Počet hosťujúcich sietí (5 GHz): | 1 |
| Počet hosťujúcich sietí (2,4 GHz): | 1 |
| Vstavaný FTP server: | Áno |
| Spúšťanie portov: | Áno |
| Typ rozhrania LAN: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| LED indikátory: | LAN, WAN |
| Certifikáty zhody: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| MIMO: | Áno |
| Technológia MU-MIMO: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 2880 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 9300 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 574 Mbit/s |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (tretia skupina): | 5760 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| Dizajn antény: | Vnútorný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
