TP-Link Omada ER701-5G-Outdoor brána a radič 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s
Kód: KILTPLROU0158Podrobný popis
TP-Link Omada ER701-5G-Outdoor brána a radič 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet SIM kariet súčasne | 2 |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Slot pre SIM kartu | Áno |
| Pamäť typu Flash | 4098 MB |
| Kapacita pamäti | 2048 MB |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR4x |
| Typ antény | Vnútorný |
| Šírka | 183 mm |
| Výška | 36 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Podporovaný typ napájania cez Ethernet (PoE) | PoE+, Passive PoE |
| Spotreba energie (max) | 15,3 W |
| Vstupné napätie | 42 - 57 V |
| Vstupný prúd | 0.375 - 0.6 A |
| Počet súbežných relácií (max) | 500000 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 2500 Mbit/s, 10, 100 |
| Rýchlosť prenosu dát | 7,01 Gbit/s |
| Dátová sieť | 4G, WCDMA, 5G, 3G |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Počet relácií za sekundu | 6100 |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Wi-Fi | Áno |
| Podporované rýchlosti WLAN | 150 Mbit/s |
| Spôsob montáže | Montáž na stenu |
| Farba | Biela |
| LED indikátory | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Preklad sieťovej adresy (NAT) | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, SNMPv3, WPA2-Personal, SNMPv2, SNMP |
| Syslog | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Protokol trasy | OSPF |
| DHCP server | Áno |
| DHCP klient | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| EAN: | 1210002601405 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet SIM kariet súčasne: | 2 |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| Slot pre SIM kartu: | Áno |
| Pamäť typu Flash: | 4098 MB |
| Kapacita pamäti: | 2048 MB |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR4x |
| Typ antény: | Vnútorný |
| Šírka: | 183 mm |
| Výška: | 36 mm |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Podporovaný typ napájania cez Ethernet (PoE): | PoE+, Passive PoE |
| Spotreba energie (max): | 15,3 W |
| Vstupné napätie: | 42 - 57 V |
| Vstupný prúd: | 0.375 - 0.6 A |
| Počet súbežných relácií (max): | 500000 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 2500 Mbit/s, 10, 100 |
| Rýchlosť prenosu dát: | 7,01 Gbit/s |
| Dátová sieť: | 4G, WCDMA, 5G, 3G |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Počet relácií za sekundu: | 6100 |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 150 Mbit/s |
| Spôsob montáže: | Montáž na stenu |
| Farba: | Biela |
| LED indikátory: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Preklad sieťovej adresy (NAT): | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, SNMPv3, WPA2-Personal, SNMPv2, SNMP |
| Syslog: | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Protokol trasy: | OSPF |
| DHCP server: | Áno |
| DHCP klient: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
