Detektor dymu a teploty Nice Smoke-Control (FGSD-002 ZW5 EU)
Kód: INDNCECZU0002Podrobný popis
Detektor dymu a teploty Nice Smoke-Control (FGSD-002 ZW5 EU)| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Montážna sada | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Vlhkosť (max) | 93±3% |
| Farba | Biela |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Intenzita alarmu | 85 dB |
| Vypnutie alarmu | Áno |
| Typ detektora | Detektor dymu |
| Z-Wave | Áno |
| Rozsah merania teploty | -20 - 100 °C |
| Priemer produktu | 65 mm |
| Výška | 28 mm |
| Typ batérie | CR123A |
| Napätie batérie | 3 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kohútik v cene | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 55 °C |
| Upozornenia | Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately., Keep out of the reach of children., Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703455 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Montážna sada: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Vlhkosť (max): | 93±3% |
| Farba: | Biela |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Intenzita alarmu: | 85 dB |
| Vypnutie alarmu: | Áno |
| Typ detektora: | Detektor dymu |
| Z-Wave: | Áno |
| Rozsah merania teploty: | -20 - 100 °C |
| Priemer produktu: | 65 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Typ batérie: | CR123A |
| Napätie batérie: | 3 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kohútik v cene: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 55 °C |
| Upozornenia: | Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately., Keep out of the reach of children., Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
