Detektor oxidu uhoľnatého Nice CO-Control (CO Alarm-Control 868,4 MHz)
Kód: INDNCECZU0003Podrobný popis
Detektor oxidu uhoľnatého Nice CO-Control (CO Alarm-Control 868,4 MHz)| Výška | 28 mm |
| Priemer produktu | 65 mm |
| Napätie batérie | 3 V |
| Kohútik v cene | Áno |
| Typ batérie | CR123A |
| Zabudovaný akumulátor | Nie |
| Signalizácia | Svetlo a zvuk |
| Svetelný alarm | Áno |
| Farba | Biela |
| Optický snímač | Áno |
| Displej LCD | Nie |
| Objem | 85 dB |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| LED indikátory | Áno |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Vhodný na interiérové použitie | Nie |
| Množstvo | 1 |
| Najlepšie použitie | Domáci |
| Reset funkcia | Áno |
| Spôsob montáže | Strop / stenua / stôl |
| Rozsah merania teploty | 0 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Upozornenia | Keep away from sources of heat and open flame., Do not throw into regular trash - product requires special disposal., Avoid contact with eyes and skin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703462 |
| Výška: | 28 mm |
| Priemer produktu: | 65 mm |
| Napätie batérie: | 3 V |
| Kohútik v cene: | Áno |
| Typ batérie: | CR123A |
| Zabudovaný akumulátor: | Nie |
| Signalizácia: | Svetlo a zvuk |
| Svetelný alarm: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Optický snímač: | Áno |
| Displej LCD: | Nie |
| Objem: | 85 dB |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| LED indikátory: | Áno |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Vhodný na interiérové použitie: | Nie |
| Množstvo: | 1 |
| Najlepšie použitie: | Domáci |
| Reset funkcia: | Áno |
| Spôsob montáže: | Strop / stenua / stôl |
| Rozsah merania teploty: | 0 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Upozornenia: | Keep away from sources of heat and open flame., Do not throw into regular trash - product requires special disposal., Avoid contact with eyes and skin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
