Senzor zaplavenia a teploty Nice Flood-Control (FGFS-101 ZW5 EU)
Kód: INDNCECZU0001Podrobný popis
Senzor zaplavenia a teploty Nice Flood-Control (FGFS-101 ZW5 EU)| Štandardné rozhranie | Bluetooth |
| Rozsah merania teploty | 0 - 40 °C |
| Presnosť | 0,5 °C |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Model | Voľne stojace |
| Jednotky pre meranie teploty | °C |
| Účel | Vnútorná / vonkajšia |
| Certifikácia | CE, RED 2014/53/EU, RoHS 2011/65/EU, Z-Wave Plus Certification |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 28 mm |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Napätie batérie | 3 V |
| Typ batérie | Lítium, CR123A |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Upozornenia | Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately., Keep out of the reach of children., Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703448 |
| Štandardné rozhranie: | Bluetooth |
| Rozsah merania teploty: | 0 - 40 °C |
| Presnosť: | 0,5 °C |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Model: | Voľne stojace |
| Jednotky pre meranie teploty: | °C |
| Účel: | Vnútorná / vonkajšia |
| Certifikácia: | CE, RED 2014/53/EU, RoHS 2011/65/EU, Z-Wave Plus Certification |
| Šírka: | 72 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Napätie batérie: | 3 V |
| Typ batérie: | Lítium, CR123A |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Upozornenia: | Products may contain batteries which are harmful to the environment and should be disposed of appropriately., Keep out of the reach of children., Avoid direct contact with liquids as they may cause damage to the unit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
