Snímač pohybu Nice Motion-Control (FGMS-001 ZW5 EU)
Kód: INDNCECZU0004Podrobný popis
Snímač pohybu Nice Motion-Control (FGMS-001 ZW5 EU)| Z-Wave | Áno |
| Inštalačná výška (max) | 2,4 m |
| Detekčný uhol | 120° |
| Farba | Biela |
| Umiestnenie | Vnútorný |
| Spôsob montáže | Múr |
| LED indikátory | Áno |
| Šírka | 56 mm |
| Hĺbka | 56 mm |
| Vstupné napätie | 3 V |
| Typ batérie | CR123A |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah merania teploty | -20 - 100 °C |
| Typ senzora | Infračervený senzor |
| Prenosová vzdialenosť | 40 m |
| Detekčná vzdialenosť | 7 m |
| Funkcia alarmu | Áno |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703431 |
| Z-Wave: | Áno |
| Inštalačná výška (max): | 2,4 m |
| Detekčný uhol: | 120° |
| Farba: | Biela |
| Umiestnenie: | Vnútorný |
| Spôsob montáže: | Múr |
| LED indikátory: | Áno |
| Šírka: | 56 mm |
| Hĺbka: | 56 mm |
| Vstupné napätie: | 3 V |
| Typ batérie: | CR123A |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah merania teploty: | -20 - 100 °C |
| Typ senzora: | Infračervený senzor |
| Prenosová vzdialenosť: | 40 m |
| Detekčná vzdialenosť: | 7 m |
| Funkcia alarmu: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
