Teplotný senzor Nice FGBRS-001
Kód: INDNCECZU0006Podrobný popis
Teplotný senzor Nice FGBRS-001| LED indikátory | Áno |
| Rozsah merania teploty | 0 - 40 °C |
| Typ senzora | Teplotný senzor |
| Účel | Vnútorný |
| Frekvencia | 2,4 GHz |
| Teplotné presnosť | 0,5 °C |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 12 mm |
| Vstupné napätie | 3 V |
| Typ batérie | CR2032 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703974 |
| LED indikátory: | Áno |
| Rozsah merania teploty: | 0 - 40 °C |
| Typ senzora: | Teplotný senzor |
| Účel: | Vnútorný |
| Frekvencia: | 2,4 GHz |
| Teplotné presnosť: | 0,5 °C |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Šírka: | 38 mm |
| Výška: | 12 mm |
| Vstupné napätie: | 3 V |
| Typ batérie: | CR2032 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
