Alantec SA-P-19-1U-550-4-C-02 pevná polica 19" 1U hĺbka 550 mm čierna
Kód: SZAAANPOL0028Podrobný popis
Alantec SA-P-19-1U-550-4-C-02 pevná polica 19" 1U hĺbka 550 mm čierna| Model | Polička na závesné skrinky |
| Kapacita racku | 1U |
| Základný materiál | Oceľ |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 550 mm |
| Veľkosť | 48,3 cm (19") |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5904204401081 |
| Model: | Polička na závesné skrinky |
| Kapacita racku: | 1U |
| Základný materiál: | Oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Veľkosť: | 48,3 cm (19") |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
