DEFENDER AURORA S8 REPRODUKTORY 2.0 8W USB
Kód: PERDFNGLO0002Podrobný popis
DEFENDER AURORA S8 REPRODUKTORY 2.0 8W USB| Technológia prepojenia | Kábel |
| Farba | Čierna |
| Odporúčané použitie | PC |
| Typ zdroja | USB |
| Frekvenčný rozsah | 70 - 20000 Hz |
| RMS výkon | 8 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Magneticky tienený | Áno |
| USB kábel | 1 |
| Požadované USB | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 4714033654081 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčané použitie: | PC |
| Typ zdroja: | USB |
| Frekvenčný rozsah: | 70 - 20000 Hz |
| RMS výkon: | 8 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Magneticky tienený: | Áno |
| USB kábel: | 1 |
| Požadované USB: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
