Lenovo ThinkVision MS30 (S) Čierna 2.0 kanály/kanálov 4 W
Kód: PERLEVGLO0007Podrobný popis
Lenovo ThinkVision MS30 (S) Čierna 2.0 kanály/kanálov 4 W| Technológia prepojenia | Kábel |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 90% |
| Montovateľné na stenu | Nie |
| Farba | Čierna |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -5 - 40 °C |
| Plug and Play | Áno |
| Certifikácia | CE voor EU/EFTA FCC en ICES voor Noord-Amerika CB (62368 -1) KCC voor Zuid-Korea BSMI voor TW VCCI voor Japan UKCA voor VK BIS voor India |
| Šírka | 256,4 mm |
| Hĺbka | 34,5 mm |
| Výška | 124 mm |
| Hmotnosť SoundBar | 158 g |
| Citlivosť predného reproduktora | 85 dB |
| RMS výkon | 4 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Šírka balenia | 300 mm |
| Hĺbka balenia | 70 mm |
| Výška balenia | 80 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 287 g |
| Počet stredových meničov | 2 |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Odpor | 4 ohm |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | 3% |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 64 dB |
| Výkon reproduktorov Soundbar | 4 W |
| Subwoofer súčasťou | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 195892079842 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Bluetooth: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 0 - 90% |
| Montovateľné na stenu: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -5 - 40 °C |
| Plug and Play: | Áno |
| Certifikácia: | CE voor EU/EFTA FCC en ICES voor Noord-Amerika CB (62368 -1) KCC voor Zuid-Korea BSMI voor TW VCCI voor Japan UKCA voor VK BIS voor India |
| Šírka: | 256,4 mm |
| Hĺbka: | 34,5 mm |
| Výška: | 124 mm |
| Hmotnosť SoundBar: | 158 g |
| Citlivosť predného reproduktora: | 85 dB |
| RMS výkon: | 4 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Šírka balenia: | 300 mm |
| Hĺbka balenia: | 70 mm |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 287 g |
| Počet stredových meničov: | 2 |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Odpor: | 4 ohm |
| Celkové harmonické skreslenie (THD): | 3% |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 64 dB |
| Výkon reproduktorov Soundbar: | 4 W |
| Subwoofer súčasťou: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
