Logitech 980-000468 set reproduktorov 500 W Univerzálne Čierna 5.1 kanály/kanálov 67 W
Kód: PERLOGGLO0035Podrobný popis
Logitech 980-000468 set reproduktorov 500 W Univerzálne Čierna 5.1 kanály/kanálov 67 W| Bluetooth | Nie |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Koaxiálny vstup digitálneho videa | 1 |
| Optický vstup digitálneho audia | 2 |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Farba | Čierna |
| RMS výkon | 500 W |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,8 m |
| Typ diaľkového ovládača | IR |
| Výstupné zvukové kanály | 5.1 kanály/kanálov |
| Výstupný výkon (PMPO) | 1000 W |
| Certifikácia | THX |
| Dodávané káble | Audio Direct |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Napájací zdroj | AC |
| Typ konektora | Typ C |
| Typ batérie | Alkalický, AAA |
| Hmotnosť vrátane balenia | 16,6 kg |
| Výška balenia | 383 mm |
| Šírka balenia | 428 mm |
| Hĺbka balenia | 435 mm |
| Typ balenia | Box |
| HS kód | 85182200 |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 18,4 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 461 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 461 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 405 mm |
| Vrátane batérií | Áno |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Audio RCA vstupy | 1 |
| Počet batérií v cene | 3 kusov |
| Rozmery diaľkového ovládania (š x v x h) | 43 x 18,9 x 111 mm |
| Hmotnosť ovládacieho panela | 500 g |
| Hmotnosť diaľkového ovládania | 67 g |
| 3.5 mm vstup | Áno |
| Rozmery subwoofera (š x h x v) | 281 x 319 x 293 mm |
| RMS výkon subwooferu | 165 W |
| Hmotnost subwoofera | 9 kg |
| Hmotnosť satelitného reproduktora | 890 g |
| RMS výkon satelitných reproduktorov | 67 W |
| Počet satelitných reproduktorov | 4 |
| Rozmery satelitného reproduktora | 100,3 x 93,5 x 166,3 mm |
| Satelitné reproduktory k montáži na stenu | Áno |
| Rozmery centrálneho reproduktora | 166,3 x 93,5 x 100,3 mm |
| Centrálny reproduktor pre montáž na stenu | Áno |
| Výkon centrálneho reproduktora | 67 W |
| Hmotnosť centrálneho reproduktora | 890 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 5099206023536 |
| Bluetooth: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Koaxiálny vstup digitálneho videa: | 1 |
| Optický vstup digitálneho audia: | 2 |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| RMS výkon: | 500 W |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,8 m |
| Typ diaľkového ovládača: | IR |
| Výstupné zvukové kanály: | 5.1 kanály/kanálov |
| Výstupný výkon (PMPO): | 1000 W |
| Certifikácia: | THX |
| Dodávané káble: | Audio Direct |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Napájací zdroj: | AC |
| Typ konektora: | Typ C |
| Typ batérie: | Alkalický, AAA |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 16,6 kg |
| Výška balenia: | 383 mm |
| Šírka balenia: | 428 mm |
| Hĺbka balenia: | 435 mm |
| Typ balenia: | Box |
| HS kód: | 85182200 |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 18,4 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 461 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 461 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 405 mm |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Audio RCA vstupy: | 1 |
| Počet batérií v cene: | 3 kusov |
| Rozmery diaľkového ovládania (š x v x h): | 43 x 18,9 x 111 mm |
| Hmotnosť ovládacieho panela: | 500 g |
| Hmotnosť diaľkového ovládania: | 67 g |
| 3.5 mm vstup: | Áno |
| Rozmery subwoofera (š x h x v): | 281 x 319 x 293 mm |
| RMS výkon subwooferu: | 165 W |
| Hmotnost subwoofera: | 9 kg |
| Hmotnosť satelitného reproduktora: | 890 g |
| RMS výkon satelitných reproduktorov: | 67 W |
| Počet satelitných reproduktorov: | 4 |
| Rozmery satelitného reproduktora: | 100,3 x 93,5 x 166,3 mm |
| Satelitné reproduktory k montáži na stenu: | Áno |
| Rozmery centrálneho reproduktora: | 166,3 x 93,5 x 100,3 mm |
| Centrálny reproduktor pre montáž na stenu: | Áno |
| Výkon centrálneho reproduktora: | 67 W |
| Hmotnosť centrálneho reproduktora: | 890 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
